Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Brusnice - roztok 30 ml Proti zápalom močových ciest a mechúra

ZLOŽENIE

Fruktóza, voda, brusnica  (Vaccinum macrocarpon Aiton), plod, titrovaný  1,0 až 1,7%  v proantokyanidíne, extrakt (D:E=1:1).
Celkový extrakt  1: 1 roztoku fruktózy (70%). Priemerné množstvo charakteristických zložiek pre maximálnu dennú dávku  ktorá  je 60 kvapiek: americké brusnice 3300 mg, z toho cca 44 mg proantokyanidínov.

DÁVKOVANIE

Pre správne použitie je vhodné užívať  20 kvapiek 3-krát denne medzi hlavnými  jedlami. Tento produkt sa môže užívať priamo alebo rozriedený vo vode.

ÚČINKY

Plody brusnice priaznivo  pôsobia na funkčnosť močových ciest a na odvodnenie tekutín.
Antioxidant.

UPOZORNENIA

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s lekárom. Tieto doplnky výživy  nie sú určené ako náhrada pestrej stravy a mali by byť používané ako súčasť zdravého životného štýlu. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky . Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti. Dátum exspirácie sa vzťahuje na neotvorený a správne uskladnený výrobok .

Fľašu uchovávajte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte výrobok  v chladničke a spotrebujte do 30 dní.
Prípadný výskyt usadeniny  je znakom prirodzeného charakteru výrobku.

Produkt  je vedený v registri  doplnkov výživy  Ministerstva zdravotníctva Talianska.

CELKOVÉ EXTRAKTY
1: 1 Lemuria 
v roztoku fruktózy

Fruktóza sa extrahuje z ovocia a z niektorých ďalších rastlín, ako je čakanka. Metabolizuje sa pomalšie  než glukóza a sacharóza čím prináša  minimálne zmeny hladiny cukru v krvi ako ostatné cukry.
Titul  „celkový extrakt“  je výsledkom extraktu  1: 1 z čerstvej rastliny, ktorá udržuje neporušenú prirodzenosť fytokomplexu rastlín.
 

 

Cena bez DPH:€ 10,83
Cena: € 13,00
Na sklade
Výrobca: Lemuria - Taliansko
Použitie: prostata a močové cesty
© 2021 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz