Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Olej z čierneho sezamu 207 ml - pôvodná cena 36 €

Jedinečná výživa pre celý organizmus

Olej z čierneho Sezamu: Staroveká prírodná sila

Účinný prostriedok s anti-bakteriálnymi, anti-vírusovými a anti-fungicídnymi účinkami.

Tento olej používa tradičná Ajurveda už niekoľko tisíc rokov. Je známy nielen vďaka svojim  hojivým účinkom, pôsobí protizápalovo, lieči opuchy a je tiež výdatným zdrojom minerálov a vitamínov.

Hlavné dôvody pre ktoré sa oplatí pravidelná konzumácia oleja z čierneho sezamu:

 • Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a Omega-9. Omega-3 a 6 sú dva druhy polynenasýtených tukov sú to esenciálne kyseliny, petože telo ich nedokáže produkovať. Omega-9 mastné kyseliny sú mononenasýtené tuky a sú považované za jeden z najzdravších zdrojov tukov v strave. Všetky Omega mastné kyseliny zohrávajú zásadnú úlohu pri prevencii cukrovky, ischemickej choroby srdca, mŕtvice, posilňujú imunitný system, zvyšujú hladinu (dobrého) cholesterol (HDL) a znižujú hladinu (zlého) cholesterol u (LDL).
 • Vitamín E :. 30 ml tohto oleja obsahuje až 75% doporučenej dennej dávky vitamínu E. Obsahuje tiež sezaminol a sezamín, látky podporujúce absorbciu vitamínu E v ľudskom tele. Obsahuje tiež užitočné antioxidanty sezamol a sezaminol - dve látky, ktoré sú zriedka nachádzajú v iných produktoch.
 • Vitamíny B1  B2: Pomáhajú udržiavať zdravé srdce a nervový system.
 • Vitamín B3: Pomáha chrániť nervový system, zažívacie orgány a vyživuje pokožku.
 • Vitamin B5: Je nevyhnutný pre rast a rozvoj.
 • Vitamín B6:  Je významný  pre podporu imunitného systému, ako aj na posilnenie viazania kyslíka na hemoglobín. To zohráva úlohu pri biosyntéze štyroch dôležitých neurotransmiterov: serotonínu, adrenalínu, noradrenalínu a gamma-aminomaslovej kyseliny. Vitamín B6 ovplyvńuje aj zdravý spánok a môže byť spojený s lucidným snívaním.
 • Vitamín B9: Pomáha uzdravovať červené krvinky a pôsobí na metyláciu DNA.
 • Minerály: Obsahuje calcium, meď, železo, horčík, mangán, fosfor, selén a zinok, ktoré podporujú vývoj svalstva a kostry a priaznivo ovplyvňujú mnoho ďalších telesných funkcií.
 • Antioxidanty: Tento olej obsahuje najväčšiu koncentráciu antioxidantov spomedzi rastlinných olejov. Je schopný prenikať do pokožky a do krvného obehu rýchlo cez kapiláry, pomáha rýchlo neutralizovať oxidačný stres.
 • Lignany: Fytoestrogény s vlastnosťami antioxidantov, majú protirakovinové účinky.
 • Rastlinné steroly: Pomáhajú pri znižovaní hladiny zlého (LDL) cholesterolu v krvi.

 

Špecifikácia:

Fľaška obsahuje 100% Organic ZERO PRESS® olej z čierneho sezamu.

Objem fľašky 207 ml., plnené do skla Miron

Odporúčaná denná dávka: 1,5 čajovej lyžičky

Pokyny pre skladovanie: Pri správnom skladovaní má Andreas ' Black sezamový olej extrémne dlhú životnosť. Andreasove oleje sú jedinečné, pretože sú lisované pomocou ZERO Press® technológie a sú balené v skle Miron, ktoré ponúka najlepšiu ochranu pred škodlivými účinkami svetla.
Olej musí byť pevne uzavretý a skladovaný pri izbovej teplote na suchom mieste mimo priameho slnečného svetla.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.

Cena bez DPH:€ 24,92
Cena: € 29,90
Na sklade
Výrobca: Andreas seed oil - USA
Použitie: pokožka, kĺby a pohybové ústrojenstvo, srdce, krvný obeh, tlak, cholesterol
© 2020 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz