Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Olej z čiernej rasce 207 ml - pôvodná cena 55 €

Jedinečná výživa pre celý organizmus.

Sila oleja z Čiernej rasce.

Čierna rasca tiež známa ako Nigella Sativa, Kalonji semien a Haba al-Barakah (arabský výraz).  Ľudia ju používajú už tisíce rokov.

Andreas Wecker – výrobca rastlinných olejov značky Andrreas Sees Oils a držiteľ vlastného patentu lisovania Zero Press:
"Olej z čiernej rasce som pridal do svojej ponuky olejov až v roku 2013. Rád by som ho ponúkol skôr, ale mal som veľký problém s cenou nakupovaných semien.

Z nemeckej histórie viem, že olej z čiernej rasce bol  používaný ako liek na všetky choroby. Iba na samotnú liečbu rakoviny existuje viac ako 400 štúdií! Pozitívne účinky semien z čiernej rasce na ľudské zdravie ma motivovali k začatiu lisovania oleja. Chcel som poskytnúť univerzálnu potravinu s liečivými účinkami pre ľudí, ktorí hľadajú alternatívu k tvrdým liekom a sprievodne zdravie poškodzujúcim liečebným postupom.

Andreas olej z čiernej rasce je veľmi účinný a silný čo sa dá rozpoznať už z jeho chuti. Keď som prvýkrát začal používať tento olej, pomohol mi s mojimi dýchacími problémami, ktoré mi zostali po absolvovaní ôsmich krvných transfúzií v roku 2006. V súčasnej dobe beriem jednu čajovú lyžičku tohto oleja denne ako súčasť svojho každodenného života, najmä ako preventívny liek. "

Semená Nigella sativa (čierna rasca), boli po mnoho storočí používané ako korenie stredného východu a stredomorskej kuchyne. Tieto malé čierne semená obsahujú viac ako 100 chemických zlúčenín. Semienka čiernej rasce sú bohatým zdrojom aminokyselín, fytosterolov, omega-6 a omega-9 esenciálnych mastných kyselín, bielkovín a vitamínov B1, B2 a B3. Obsahujú tiež vápnik, kyselinu listovú, železo, meď, zinok a fosfor.
Ako ukázali štúdie, olej z čiernej rasce má silné antibakteriálne, antimykotické, antivírusové a anti-parazitné účinky. Tradične bol používaný ako liek na astmu, hypertenziu, diabetes, zápal, kašeľ, bronchitídu, bolesť hlavy, ekzémy, horúčku, závrat, a gastrointestinálne poruchy. Objem literatúry a štúdií týkajúcich sa biologickej aktivity čiernej rasce je rozsiahly a podporuje tvrdenia,  že tento olej môže byť nápomocný pri zvládaní epilepsie, autoimunitných chorôb, podráždenia a porúch pokožky a  prevencii obličkových kameňov a chronickej únavy.

Keďže je tento olej bohatý na omega-6 a omega-9 mastné kyseliny a fytosteroly, môže pomôcť zabrániť kardiovaskulárnym ochoreniam. Môže byť prospešný pre zvýšenie imunity, zníženie hladiny cholesterol a pomoc pri prevencii a redukcii nádorových buniek kvôli vysokým obsahom fytosterolov.

Vzhľadom k procesu lisovania technológiou Zero Press vlákna živín prirodzene zostávajú v oleji. Toto napomáha nielen zvýšeniu charakteristickej chuti oleja, ale hlavne  zachovaniu všetkch výživných látok nachádzajúcich sa v semenách.

 

Špecifikácia:

Fľaška obsahuje 100% Organic ZERO PRESS® olej z čiernej rasce.

Objem fľašky 207 ml., plnené do skla Miron

Odporúčaná denná dávka: 1 čajová lyžička 1-2 x denne (v prípade pocitu príliš ostrej chuti sa odporúča rozdeliť aj do viacerých menších dávok 4-5 x denne)

Pokyny pre skladovanie: Pri správnom skladovaní má Andreas ' Black Cumin Seed Oil  extrémne dlhú životnosť. Andreasove oleje sú jedinečné, pretože sú lisované pomocou ZERO Press® technológie a sú balené v skle Miron, ktoré ponúka najlepšiu ochranu pred škodlivými účinkami svetla.
Olej musí byť pevne uzavretý a skladovaný na suchom a chladnom mieste mimo priameho slnečného svetla.

Skladovanie v chladničke sa neodporúča.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.

Cena bez DPH:€ 39,33
Cena: € 47,20
Na sklade
Výrobca: Andreas seed oil - USA
Použitie: dýchanie, astma, pokožka, kĺby a pohybové ústrojenstvo, srdce, krvný obeh, tlak, cholesterol, trávenie, žalúdok, črevá
© 2019 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz