Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Olej z piatich druhov semien 207 ml - pôvodná cena 39 €

Jedinečná výživa pre celý organizmus.

Andreas Seed Oil je neoceniteľný produkt pre prirodzene zdravý život. Obsahuje čistú a životne dôležitú energiu zo semien piatich rastlín, ktorá vo forme účinných látok pomáha vášmu telu viac, ako čokoľvek iné.

Andreas Seed Oil by mal byť vždy súčasťou vášho jedálneho lístka.  Je určený ľuďom, ktorí  sa chcú tešiť z  pevného fyzického zdravia v kombinácii s duševnou a emocionálnou pohodou a radosťou zo života.
Začlenenie tohto oleja medzi svoje obľúbené potraviny ovplyvní v tom najlepšom zmysle každý aspect vašej existencie.
Táto energiu dodávajúca zmes výživných látok je lisovaná z nasledujúcich piatich druhov semien:
Tekvicové semená. Olej z týchto semien sa v poslednej dobe objavil ako jeden z troch najlepších nutričných olejov. Obsahuje živiny, ako je vápnik, horčík, železo, draslík, zinok, a steroly. Ďalej obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, C, D, E, a K a vysoké množstvo esenciálnych mastných kyselín. Štúdie ukázali, že živiny nachádzajúce sa v tekvicovom oleji môže byť vhodné pre udržanie zdravia prostaty, zníženie hladiny cholesterolu, a podporu zdravia obličiek.
Semená z čierneho sezamu. Čierny sezamový olej má bohatú, zemitú chuť. Semená sú vynikajúcim zdrojom mangánu, medi, vápnika, horčíka, železa, fosforu, zinku, vo všetkých vitamínov skupiny B a vlákniny. Olej obsahuje dve unikátne látky a to sezamín a sezamolín,  tiež známe ako lignany. Sezamový olej je veľmi užitočný pre čistenie obličiek. Používa sa tiež na olejoterapiu, pretože je bohatým zdrojom vápnika a vitamínu E.
Ľanové semená. Ľanový olej je dobre známy pre svoj vysoký obsah omega-3 mastných kyselín. Jedna lyžica ľanového oleja obsahuje 8 g ALA (alfa-linolénovej kyseliny), čo je najbohatším vegetariánskym zdrojom ALA. Ľuďom, ktorí trpia Crohnovou chorobou a kolitídou často pomôže olej z ľanových semienok. Štúdie ukázali, že môže znížiť zápal črevnej steny. Ľanový olej bol tiež pomáha znižovať vysokú hladinu cholesterolu, a tiež riziko srdcových ochorení. Medzi ďalšie výhody tohto populárneho oleja patrí aj zlepšený metabolizmus, vyrovnávanie hormónov a podpora zdravej pokožky, vlasov a nechtov.

Olej koriandra. Koriander je korenie, ktoré je pôvodom z Ázie a častí Európy. Semená    á majú citrusovú príchuť, a sú populárnym doplnkom karí a stredomorskej kuchyne. Mnoho z liečivých účinkov semien z koriandra vrátane odstraňovania ťažkých kovov z tela, môže byť pričítaný jeho vysokej koncentrácii fytoživin. Známy je ako prírodný antioxidant s anti-bakteriálne a anti-plesňovými vlastnosťamii, olej z koriandra podporuje trávenie a pomáha v pečeni, slezine a slinivke brušnej. Okrem toho,olej z koriandra môže pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi, a znížiť celkový zápal v tele.
Semená zo slnečnice. Slnečnicový olej bol používaný pre kulinárske a liečivé účely v mnohých kultúrach naprieč ich históriou. Tieto semená obsahujú vitamíny B, D, E a K, rovnako ako esenciálne mastné kyseliny. Štúdie ukázali, že slnečnicový olej môže pomôcť podporiť zdravie kardiovaskulárneho systému. Slnečnicový olej je populárny pre starostlivosť o pleť, pôsobí aj ako prevencia voči akné.

Vzhľadom k procesu lisovania, ktorý som použil na výrobu tohto jedinečného oleja, zostávajú lignany a živiny v oleji viditeľné vo forme usadenín.
Verím, že aj vám pomôže môj olej zostať zdraví a plní energie.
Zloženie (certifikát overenia organického pôvodu): slnečnicové semená, ľanové semená, čierny sezam, koriander, tekvicové jadierka.
 

Špecifikácia:

Flaška obsahuje 100% Organic ZERO PRESS® olej zo slnečnice, ľanu, čierneho sezamu, koriandra a tekvice.

Všetky semená požité na lisovanie majú certifikát, zaručujúci, že nie sú GMO (nie sú geneticky modifikované).

Objem flašky 207 ml., plnené do Miron Glass

Odporúčaná denná dávka: 2 x denne 1 čajová lyžička

Pokyny pre skladovanie: Pri správnom skladovaní má Andreasov olej z piatich druhov semien extrémne dlhú životnosť. Andreasove oleje sú jedinečné, pretože sú lisované pomocou ZERO Press® technológie a sú balené v skle Miron, ktoré ponúka najlepšiu ochranu pred škodlivými účinkami svetla.

Olej musí byť pevne uzavretý a skladovaný pri izbovej teplote na suchom mieste mimo priameho slnečného svetla.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.
 

 

 

Cena bez DPH:€ 28,50
Cena: € 34,20
Na sklade
Výrobca: Andreas seed oil - USA
Použitie: srdce, žalúdok, črevá, prostata, močové cesty, obličky, cholesterol, metabolizmus, pokožka, vlasy
© 2019 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz