Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Rozmarín - roztok 30 ml Podporuje trávenie, motilitu čriev, pomáha pri liečbe ochorení srdca

ZLOŽENIE

Fruktóza, voda, Rozmarín lekársky (Rosmarinum officinalis L.), listy, titrované  0,15 %  celkových fenolových diterpénov a 0,3 % kyseliny karnozovej, extrakt (D:E=1:1). Celkový extrakt 1: 1 roztoku fruktózy (70%) .
Priemerné množstvo charakteristických zložiek pre maximálnu dennú dávku ktorá je 60 kvapiek: listy z Rozmarínu lekárskeho – 3300 mg, z toho 26,4 mg celkových fenolových diterpénov a 9,9 mg kyseliny karnozovej.

DÁVKOVANIE

Pre správne použitie je vhodné užívať  20 kvapiek 3-krát denne medzi hlavnými  jedlami. Tento produkt sa môže užívať priamo alebo rozriedený vo vode.

ÚČINKY

Listy rozmarínu lekárskeho podporujú tráviace funkcie, pravidelnú gastrointestinálnu motilitu čriev a vylučovanie plynov, zvyšujú krvný tlak. Rozmarín upokojuje a odstraňuje nervové vyčerpanie a zlepšuje krvný obeh. Vhodný je zvlášť pri reumatizme, kašli, astme, búšení srdca, nervozite, nespavosti a migréne. Priaznivo podporuje aj činnosť pečene.
Taktiež  napomáha pravidelnej činnosti kardiovaskulárneho aparátu.

UPOZORNENIA

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s lekárom. Tieto doplnky výživy  nie sú určené ako náhrada pestrej stravy a mali by byť používané ako súčasť zdravého životného štýlu. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky . Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti. Dátum exspirácie sa vzťahuje na neotvorený a správne uskladnený výrobok .

Fľašu uchovávajte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte výrobok  v chladničke a spotrebujte do 30 dní.
Prípadný výskyt usadeniny  je znakom prirodzeného charakteru výrobku.

Produkt  je vedený v registri  doplnkov výživy  Ministerstva zdravotníctva Talianska.

CELKOVÉ EXTRAKTY
1: 1 Lemuria 
v roztoku fruktózy

Fruktóza sa extrahuje z ovocia a z niektorých ďalších rastlín, ako je čakanka. Metabolizuje sa pomalšie  než glukóza a sacharóza čím prináša  minimálne zmeny hladiny cukru v krvi ako ostatné cukry.
Titul  „celkový extrakt“  je výsledkom extraktu  1: 1 z čerstvej rastliny, ktorá udržuje neporušenú prirodzenosť fytokomplexu rastlín.
 

 

Cena bez DPH:€ 9,58
Cena: € 11,50
Na sklade
Výrobca: Lemuria - Taliansko
Použitie: pravidelná činnosť kardiovaskulárneho aparátu, tráviace funkcie, pravidelná gastrointestinálna motilita čriev
© 2021 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz