Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Vené gel 100 ml - proti bolesti členkov a nôh

Veľa  ľudí, najmä tých, ktorí sú nútení stáť neustále na nohách po dobu niekoľkých hodín sa vo večerných hodinách   sťažuje na pocit ťažoby, únavy a bolestivosť  lokalizovanú  na úrovni členkov a nôh.

Tento únavný a nepríjemný pocit je v podstate  problém zadržiavania vody v dolných končatinách, ktorý je zvyčajne spôsobený poruchou mikrocirkulácie.

Obehový systém zahŕňa  srdce, ktoré funguje ako elektrický orgán a  dostáva  krv do  tepien a ďalších vetiev, ktoré idú od stredu smerom k periférii. Na periférii  sa nachádzajú kapiláry, malé vlásočnice, ktorých stena umožňuje prenos živín a kyslíka do tkanív a tým odstráni toxíny ktoré vznikajú ako odpadový produkt metabolizmu.

Hlavnými faktormi, ktoré môžu  meniť správnu  trofiku mikrocirkulácie, (funkcia nervových vlákien regulujúca výživu a látkovú premenu tkanív ) ohrozujúc fyziologické funkcie, ako aj niektoré zlé stravovacie návyky, ktoré môžu vytvoriť nedostatky základných živín alebo  viesť k nadváhe, je treba hľadať v niektorých životných návykov, ako sú:

• dlhodobé nosenie  topánok s vysokými podpätkami
• zostávať  dlhú dobu so skríženými nohami
• zostávať stáť  na nohách dlhé hodiny
• zostávať  zohnutý na nohách dlhé hodiny
• viesť  sedavý životný štýl

Kapiláry sa postupne zhromažďujú vo väčších vlásočniciach, čo sú žily, ktoré odvádzajú  krv z periférie smerom  k centru. Nesprávne fungovanie kapilár a následne mikrocirkulácie môže spôsobiť rad ochorení, ako sú:

• kapilárna krehkosť
• stagnácia  tekutín
• pocit únavy a ťažoby v nohách

Ponúkame vám dva produkty od výrobcu Abbé Roland, Vené - roztok  a Vené - gél , ktoré spoločne zvyšujú trofiku  mikrocirkulácie (funkcia nervových vlákien regulujúca výživu a látkovú premenu tkanív ) a tým podporujú  komfort  nôh a  to  najmä u ľudí ktorí sú náchylnejší na  tieto nepríjemné pocity.

Vené gel sa rýchlo absorbuje, vďaka účinným látkam poskytuje pre unavené a opuchnuté nohy okamžitý a trvalý pocit úľavy.  Vďaka neutralizácii povrchových kožných poškodení nôh, má aj spevňujúci a posilňujúci účinok.
Použitie:
Natierať dvakrát denne, ráno a večer, a vtierať ľahkou masážou na postihnuté miesto zdola nahor.
Aktívne zložky: hamamel virgínsky (vilín), listnatec ostnatý, komplex fosfolipidov z rakytníka rešetliakového, rozmarín, flavonoidy, troxerutín, pagaštan, rutín, escín a mentol.
- dermatologicky testované
- bez parabénov
- bez farbív
- bez parfumácie
- neobsahuje deriváty živočíšneho pôvodu
- na vonkajšie použitie
 

Cena bez DPH:€ 12,50
Cena: € 15,00
Na sklade
Výrobca: Abbe Roland - Taliansko
Použitie: žily, cievy, poruchy mikrocirkulácie, bolesti členkov a nôh
© 2021 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz