Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Zázvor - roztok 30 ml Zvyšuje imunitu, tlmí množenie baktérií a vírusov, zmierňuje bolesti pri zápaloch kĺbov

ZLOŽENIE

Fruktóza, voda, zázvor (Zingiber officinale Rosc.), pakoreň, titrovaný  0,4%  gingerolom, extrakt (D:E=1:1). Celkový extrakt 1:1 roztoku fruktózy (70%).
Priemerné množstvo charakteristických zložiek pre maximálnu dennú dávku ktorá  je 60 kvapiek:  Pakoreň zázvoru -  3300 mg, z toho 1,98 mg gingerolu.

NÁVOD

Pre správne použitie je odporúčané užívať  20 kvapiek 3-krát denne po jedle, alebo užiť  60 kvapiek produktu pred cestou. Tento produkt sa môže užívať priamo alebo rozriedený vo vode.

ÚČINKY

Pakoreň zázvoru podporuje trávenie a pôsobí proti nevoľnosti.
Takisto podporuje gastrointestinálnu motilitu čriev a vylučovanie plynov.
Podporuje činnosť kardiovaskulárneho aparátu a fungovanie kĺbov a okrem iného je ho možné  použiť aj pri lokálnych bolestiach.

UPOZORNENIA

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s lekárom. Tieto doplnky výživy  nie sú určené ako náhrada pestrej stravy a mali by byť používané ako súčasť zdravého životného štýlu. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky . Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti. Dátum exspirácie sa vzťahuje na neotvorený a správne uskladnený výrobok .

Fľašu uchovávajte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte výrobok  v chladničke a spotrebujte do 30 dní.
Prípadný výskyt usadeniny  je znakom prirodzeného charakteru výrobku.

Produkt  je vedený v registri  doplnkov výživy  Ministerstva zdravotníctva Talianska.

CELKOVÉ EXTRAKTY
1: 1 Lemuria 
v roztoku fruktózy

Fruktóza sa extrahuje z ovocia a z niektorých ďalších rastlín, ako je čakanka. Metabolizuje sa pomalšie  než glukóza a sacharóza čím prináša  minimálne zmeny hladiny cukru v krvi ako ostatné cukry.
Titul  „celkový extrakt“  je výsledkom extraktu  1: 1 z čerstvej rastliny, ktorá udržuje neporušenú prirodzenosť fytokomplexu rastlín.
 

Cena bez DPH:€ 9,58
Cena: € 11,50
Na sklade
Výrobca: Lemuria - Taliansko
Použitie: pravidelná činnosť kardiovaskulárneho aparátu, trávenie, žalúdok, črevá
© 2021 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz