Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Ženšen - roztok 30 ml Spomaľuje starnutie, prevencia pred srdcovo- cievnymi ochoreniami

ZLOŽENIE

Fruktóza, voda, ženšen (Panax ginseng CA. Meyer.), koreň, titrovaný   0,4%  celkových  ginsenosidov, extrakt
(D:E = 1:1). Celkový extrakt 1:1 roztoku fruktózy (70%). Priemerné množstvo charakteristických zložiek pre maximálnu dennú dávku ktorá  je 60 kvapiek:  Koreň ženšenu 3300 mg, z toho 13,2 mg celkový  ginsenosidov.

NÁVOD

Pre správne použitie je vhodné užívať  60 kvapiek denne, najlepšie ráno, alebo užiť  20 kvapiek 3-krát denne pred jedlom. Tento produkt sa môže užívať priamo alebo rozriedený vo vode.

ÚČINKY

Koreň ženšenu má tonifikačno adaptogénne a antioxidačné účinky.
Pre jeho tonifikačné pôsobenie môže byť užitočný v prípade fyzickej i psychickej únavy. Okrem toho spomaluje starnutie a podporuje metabolizmus sacharidov, podporuje srdcovú činnosť a peristaltiku čriev. Znižuje obsah tuku a cukru v krvi, zlepšuje výkon pľúc intenzívnejším prenosom kyslíka. Zlepšuje aj funkciu pohlavných orgánov.

UPOZORNENIA

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s lekárom. Tieto doplnky výživy  nie sú určené ako náhrada pestrej stravy a mali by byť používané ako súčasť zdravého životného štýlu. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky . Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti. Dátum exspirácie sa vzťahuje na neotvorený a správne uskladnený výrobok .

Fľašu uchovávajte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte výrobok  v chladničke a spotrebujte do 30 dní.
Prípadný výskyt usadeniny  je znakom prirodzeného charakteru výrobku.

CELKOVÉ EXTRAKTY
1: 1 Lemuria 
v roztoku fruktózy

Fruktóza sa extrahuje z ovocia a z niektorých ďalších rastlín, ako je čakanka. Metabolizuje sa pomalšie  než glukóza a sacharóza čím prináša  minimálne zmeny hladiny cukru v krvi ako ostatné cukry.
Titul  „celkový extrakt“  je výsledkom extraktu  1: 1 z čerstvej rastliny, ktorá udržuje neporušenú prirodzenosť fytokomplexu rastlín.
 

Cena bez DPH:€ 15,42
Cena: € 18,50
Na sklade
Výrobca: Lemuria - Taliansko
Použitie: kognitívne funkcie, pamäť, adaptogén, pravidelná činnosť kardiovaskulárneho aparátu, prepracovanie, strach, fyzická a psychická únava
© 2021 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz