Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Faq

Na často kladené otázky odpovedá osobne výrobca našich olejov Andreas Wecker:

1. Patria vaše oleje medzi lieky?
Nie, naše oleje nie sú lieky. Naše oleje patria medzi najlepšie a najzdravšie potraviny, s veľmi výdatným obsahom telu prospešných látok. Rastlinné oleje Andreas, obsahujú mimoriadne široké spektrum látok, mastných kyselín, enzýmov, minerálov a vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje.

2. Ako sa olej užíva?
Informácia ohľadne užívania jednotlivých olejov je uvedená na každej fľaštičke. Čo sa týka konzumácie olejov s jedlom, olej môžete užiť s jedlom alebo samostatne. Olej z koriandra  môže byť použitý lokálne aj orálne. Môj slnečnicový olej a olej z čierneho sezamu sú jediné oleje, ktoré môžu byť použité na varenie. Ostatné oleje by nemali byť vystavené teplu, pretože teplo rozkladá štruktúry olejov, čím sa strácajú ich telu prospešné vlastnosti.

3. Čo sú to za usadeniny,vo fľaši, vyzerajúce ako jemné vlákna?
Oleje z produkcie Andreas Seed Oil nie sú filtrované a obsahujú jemné vlákna semien. Tieto vlákna sú podstatou zdravej hodnoty  obsiahnutej v každej fľaši. Vlákna zlepšujú chuť a farbu každého jednotlivého oleja. Keďže usadzovanie vlákien je prirodzené, je dôležité, pred užitím oleja fľašu poriadne pretrepať. 
4.Ako mám skladovať olej?
Oleje by mali byť skladované pri izbovej teplote, nie v chladničke, a mimo priame slnečné svetlo. Uistite sa tiež, že viečko je riadne uzavreté. Po otvorení by mali byť oleje skonzumované do 3 mesiacov.

5. Prečo sú oleje v tmavej sklenenej fľaši?
Fľaše používané pre produkty Andreas Seeds Oil sú vyrábané zo skla Miron. Táto špeciálna fľaša chráni olej pred škodlivým ultrafialovým svetlom, takže olej zostáva čerstvý a nepoškodený. Oleje by nemali byť umiestnené na priamom slnečnom svetle aby sa olej vo fľaši nezohrieval.

6. Môže sklenená fľaša znovu použiť?
Opätovné použitie fľaše sa neodporúča. Tieto fľaše sa vzhľadom k viskozite oleja veľmi ťažko čistia. Aj po umytí s teplou mydlovou vodou nemusia byť fľaše od zvyškov oleja úplne vyčistené. Snažil som sa niekoľko krát o čistenie fliaš, a nebol som schopný dokonale ich vyčistiť. Tento proces je aj časovo príliš náročný,

7. Prečo olej, ktorý som nedávno dostal chutí inak, než ten, ktorý som zakúpil už v minulosti?
Moje oleje sú lisované čerstvé z ekologicky pestovaných, non-GMO semien (semien, ktoré nie sú geneticky modifikované). Chuť oleja závisí od viacerých faktorov: odrody semien, obsah vlhkosti, zberu a oblasti zakúpenia. Oleje Andreas sú zo semien, ktoré majú tzv. certifikát analýzy, aby bola zaručená kvalita produktu a aby bolo zaručené,  že semená sú čisté.

8. Ako môžem zabrániť kvapkaniu oleja z fľaše?
Oprite lyžicu proti vŕšku závitu na hrdle fľaše, a pomaly lejte, kým nie je lyžica plná. Ak nechcete používať lyžicu, neváhajte popíjať z fľaše. V tomto prípade si však musíte stanoviť vlastný spôsob merania objemu vypitého oleja.

9. Je nebezpečné vypiť príliš veľa oleja?
Tieto oleje sú vysoko koncentrované potravinárske výrobky. Nepotrebujete veľkú dávku, aby sa dostavil požadovaný účinok. Užívanie príliš veľa Andreasovho Koriandrového oleja môže spôsobiť bolesti hlavy kvôli detoxikáčnému efektu. Je lepšie užívať oleje v menších množstvách, niekoľkokrát denne.

10. Môžem si zobrať naraz viac druhov olejov ?
Áno, môžete si naraz vziať niekoľko druhov olejov. Ja to tak robím každý deň..

11. Andreas, ktorý olej ste užívali počas vašej Crohnovej choroby?
Spolu s úpravou svojej stravy, som užíval kombináciu troch olejov: ľanového oleja, koriandrového a zmes piatich rastlinných olejov. Je dôležité užívať tieto tri Andreasove oleje spoločne, pretože každý má samostatnú funkciu. Andreasov ľanový olej je základom pre obnovu a opravu poškodenej bunky.  Andreasov Koriandrový olej zabíja kvasinky Candida albicans , ktoré prispievajú ku vzniku Crohnovej choroby. Tento olej likviduje aj ďalšie vírusy a napadajúce baktérie. Andreasov olej z piatich druhov semien sa používa na zvýšenie energetickej hladiny. Tieto tri oleje užívam denne aj po vymiznutí všetkých príznakov Crohnovej choroby.
 

© 2022 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz